Reklama

Reklama

Ruszyła rządowa pomoc dla pszczelarzy. W puli kilkadziesiąt milionów złotych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/pixabay

Ruszyła rządowa pomoc dla pszczelarzy. W puli kilkadziesiąt milionów złotych - Zdjęcie główne

Rusza rządowa pomoc dla pszczelarzy. Jak ją otrzymać? | foto poglądowe/pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ruszyła możliwość składania wniosków o przyznanie wsparcia dla pszczelarzy. Tegoroczny limit pomocy wynosi 35,5 mln zł. Czas na składanie dokumentów upływa 30 czerwca br.

Reklama

Od 28 maja do 30 czerwca 2021 r. pszczelarze mogą składać w biurach powiatowych ARiMR wnioski o przyznanie pomocy. Można to zrobić osobiście, z wykorzystaniem wrzutni, za pośrednictwem platformy ePUAP lub przesłać przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce Poczty Polskiej.

 

O pomoc mogą ubiegać się pszczelarze zarejestrowani w ewidencji producentów i wpisani do specjalnego rejestru. Wysokość wsparcia wynosi 20 zł do każdej rodziny pszczelej, której udało się przezimować.

- Zainteresowanych takim wsparciem, którzy obawiają się, że nie będą potrafili samodzielnie wypełnić wniosku, zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami powiatowymi. Tam będą dostępni eksperci, którzy pomogą w technicznym wypełnieniu wniosku. Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19 uprzejmie prosimy, aby umawiać się telefonicznie na konkretny termin. To pozwoli uniknąć kumulacji wizyt w tym samym czasie oraz zadbać o bezpieczeństwo beneficjentów i pracowników ARiMR – informuje Wiktor Komorowski, Specjalista ds. Informacji i Promocji w Łódzkim Oddziale ARiMR.

Wnioski o taką pomoc będzie można składać co roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE