Reklama

Reklama

S. Walczak (Nowa Lewica): ''Setki ludzi wyraziło zdanie o PiS''

Opublikowano: 27 października 2020 22:59
Autor: toza

Zobacz
galerię
41
zdjęć
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Nie milką echa dzisiejszego protestu osób, które wyrażają swój głośny sprzeciw wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Poprosiliśmy organizatora wydarzenia o krótki komentarz. Sebastian Walczak z kutnowskiej Nowej Lewicy dziękuje wszystkim uczestnikom i podkreśla, że policja dobrze wywiązała się ze swoich obowiązków i zapobiegła bójce.

Reklama

- Dziś zrobiliśmy kolejny protest, w którym znów wzięło udział kilkaset osób. Zaczęliśmy od protestu na placu Piłsudskiego, gdzie zebrani ludzie tańczyli i śpiewali żeby pokazać naszą energię i wolę do walki z PiS - komentuje dla KCI Sebastian Walczak.

Organizator opisuje kształt całego wydarzenia. Przypomnijmy, że ze ścisłego centrum miasta zgromadzenie przeniosło się na ulicę Kościuszki, pod gmach starostwa powiatowego. Na trasie przemarszu znalazło się kilka osób, które mogły zakłócić przebieg manifestacji.

- Dzięki profesjonalnej pracy policji, która zatrzymała próbę ataku na nas przez grupę agresywnych narodowców, przejście obyło się bez problemów. Pod starostwem kontynuowaliśmy protest i ozdobiliśmy fasadę budynku i chodnik w nasze hasła - przypomina Sebastian Walczak.

Dodajmy, że zarówno na pl. Piłsudskiego jak i pod budynkiem starostwa z milicyjnej Nysy puszczana była muzyka. Uczestnicy zgromadzenia śpiewali, tańczyli i wykrzykiwali hasła uderzające w prawą stronę sceny politycznej.

Spod starostwa protest przeniósł się na ul. Grunwaldzką, pod biuro poselskie Tomasza Rzymkowskiego.

- Przejście również odbyło się pod profesjonalnym okiem kutnowskiej policji. W tym miejscu chcę podziękować wszystkim uczestnikom, którzy pięknie skandowali i wyrażali swoje zdanie o PiS i Konfederacji. Jako organizator mogę powiedzieć tylko jedno - jesteście niesamowici - kończy S. Walczak.

Dzisiejszą manifestację relacjonowaliśmy W TYM MIEJSCU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.