Reklama

Reklama

Są ogromne pieniądze na kredyty dla rolników. Kto może po nie sięgnąć?

Opublikowano: pon, 8 lut 2021 09:31
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Są ogromne pieniądze na kredyty dla rolników. Kto może po nie sięgnąć? - Zdjęcie główne

. | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzisiaj na internetowej platformie aplikacyjnej ARiMR, agencja udostępni współpracującym bankom limity akcji kredytowej oraz środki na dopłaty do kredytów preferencyjnych na 2021 rok. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Reklama

Kredyty na wznowienie produkcji po klęskach żywiołowych (z linii K01, K02, DK01, DK02); limit akcji kredytowej w wysokości 250 mln zł, środki w kwocie 5 mln zł na dopłaty do oprocentowania w/w kredytów.

Kredyty z częściową spłatą kapitału na zakup użytków rolnych przez młodych rolników (z linii MRcsk); środki w kwocie 8 mln zł na dopłaty do w/w kredytów.

Kredyty na sfinansowanie spłaty zadłużenia powstałego w związku z prowadzeniem działalności rolniczej (z linii KR); limit akcji kredytowej w wysokości 50 mln zł, środki w kwocie 0,7 mln zł na dopłaty do oprocentowania w/w kredytów.

 O kredyty rolnicy mogą ubiegać się w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Banku S.A., a także w zrzeszonych i współpracujących z nimi Bankach Spółdzielczych oraz w bankach: BNP Paribas Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., Krakowskim Banku Spółdzielczym, Banku Spółdzielczym w Brodnicy - wyjaśnia Wiktor Komorowski, specjalista ds. Informacji i Promocji Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Kredytów na sfinansowanie spłaty zadłużenia powstałego w związku z prowadzeniem działalności rolniczej (z linii KR) udzielają: Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. i SGB-Bank S.A., a także zrzeszone i współpracujące z nimi Banki Spółdzielcze.

Szczegółowe warunki i zasady udzielania kredytów są dostępne na stronie ARiMR w zakładce „Pomoc krajowa”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy