Reklama

„Sempre Tu” lub „Szalona”, a może „Czarne Oczy”?

Opublikowano:
Autor:

„Sempre Tu” lub „Szalona”, a może „Czarne Oczy”? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wesele bez dobrej muzyki nigdy nie będzie w stu procentach udane. Atmosfera takiego w dużej mierze zależy od zabawy, a ta od dobrze dobranych piosenek, przy których mogą się bawić goście w każdym wieku. Dobry prezenter muzyczny, czy jak kto woli DJ, powinien o to zadbać. Nie wystarczy chaotycznie puszczana melodia bez ładu i składu. Warto zastanowić się nad dobrze dobraną oprawą muzyczną, którą zagwarantuje nam prawdziwy specjalista.Obecnie pod tym względem jest łatwiej gdyż stronie z muzykami weselnymi - www.muzyka-wesele.pl możemy wybierać wśród wielu zespołów i DJ’ów. Pozytywną atmosferę tworzą ludzie szalejący przy dobrze dobranej muzyce. Wielu z nas było przecież na przynajmniej kilku takich imprezach.

Czasami jednak zdarza się, że zabawa nie jest przednia. Sam byłem na takim weselu, gdzie „bardziej dojrzała” część gości siedziała przy stole bez humoru, podczas gdy młodsza szalała na parkiecie przy „Toxicity” zespołu System of Down lub „Smells like teen spirit” – Nirvany. Wszystko jest dla ludzi, tylko niestety proporcje nie zostały zachowane. I tak na innym weselu sytuacja była odwrotna, gdzie tym razem parkiet zapełnili zwolennicy Czerwonych Gitar, Skaldów i Krzysztofa Krawczyka.

Dobry DJ potrafi wszystko połączyć w sposób, który sprawi, że repertuar będzie spójny i zaspokoi gusta wszystkich gości. Wiele jest przecież piosenek, które są takimi hitami, że z parkietu nie będzie chciał schodzić nikt. Wybór doświadczonego Dj’a, czy zespołu z województwa łódzkiego z portalu muzyka-wesele.pl umożliwia segregację ofert pod kątem ceny za usługę, preferencji muzycznych i wielu innych.

Muzyka na weselu powinna łączyć i odpowiadać gustom gości w każdym wieku. Przecież parkiet może pękać w szwach przy szlagierach takich jak „Czarne Oczy” – Ivana i Delfina lub przy „Szalonej” Boysów. Warto zatem zadbać o ten aspekt uroczystości, gdyż gwarantuje on wspaniałą atmosferę oraz wspomnienia na lata (zwłaszcza gdy dodatkowo uwiecznimy wszystko na nagraniu wideo lub zdjęciach).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE