Reklama

Reklama

"Senioriada – spotkania z kulturą"

Opublikowano: wt, 7 lip 2015 15:27
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stowarzyszenie Pomocy LARIS oraz Dom Pomocy Społecznej w Woli Chruścińskiej we współpracy z jednostkami powiatu kutnowskiego w ramach realizowanego programu "Senioriada – spotkania z kulturą" zorganizowało w dniu 03.07. 2015r. dla mieszkańców DPS oraz POW wycieczkę do Łaniąt i Oporowa.Program jest współfinansowany ze środków powiatu kutnowskiego w ramach realizacji zadania publicznego – „Organizacja wydarzeń kulturalnych i artystycznych”.

Reklama

Mieszkańcy zwiedzili wystawę w zamku w Łaniętach. Pani Barbara Bawej - Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu przybliżyła historię powstania miejscowości, opowiedziała w jaki sposób odnaleziony został skarb eksponowany w gablotach.

Z Łaniąt uczestnicy udali się autokarem do Oporowa gdzie pod fachową opieką przewodnika zwiedzili sale muzealne oraz park przy zamku.

W ramach programu integracji międzypokoleniowej osób starszych i dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym Stowarzyszenie Pomocy LARIS dąży do poprawy jakości świadczonych usług, podnosi poziom życia osób starszych i dzieci, promuje aktywne spędzanie czasu wolnego, rozwija zainteresowania i zdolności podopiecznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)