Skrzatki wygrywają z Księżakiem Łowicz

Wydarzenia Koszykarki KKS Pro-Basket AMZ Kutno rozegrały w Głownie ostatni turniej w ramach mistrzostw województwa łódzkiego kategorii wiekowej U-11 (skrzatki), Dziewczęta rozegrały spotkanie z drużyną UMKS Księżak Łowicz, nasze dziewczęta odniosły kolejne łatwe i wysokie zwycięstwo 143:2 (44:0, 32:0, 47:0, 20:2).W drugim meczu młode adeptki koszykówki rozegrały spotkanie z Dekorex II pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 13:6, w drugiej kwarcie zawodniczki z Pabianic grały niemalże na równi z kutniankami wynik drugiej kwarty: 12 do 10, w trzeciej kwarcie nasze dziewczęta wyszły na spokojne prowadzenie 37 do 20 (12:4), końcowy wynik spotkania 45:26.

BUDNER Milena (kpt)- (26, 10), ANDZIAK Justyna (10, 10), SIECZKA Edyta (0,0), DRESLER Julia (4, 0), PONISZEWSKA Paulina (12, 10), KRAWCZYK Paulina (10, 2), WOJTCZAK Wiktoria (22, 2), WUJKOWSKA Michalina (10, 4), TOMASIK Nicola (2, 2), KACPERSKA Wiktoria (25, 5), ZALEWSKA Weronika (18, 0), JAROSIŃSKA Zuzanna (4, 0). Trener: Karolina Kociurska-Tomczak.

Dziewczęta zajmują 1 miejsce w tabeli, 30 maja zostanie rozegrany Finał Wojewódzki U-11, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 6 W Kutnie ul. Łąkoszyńska 9,początek o godzinie 10:00.