Reklama

Śniadanie biznesowe w Kutnie "Sukcesja - biznes i rodzina"

Opublikowano:
Autor:

Śniadanie biznesowe w Kutnie "Sukcesja - biznes i rodzina" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W imieniu Zespołu Projektu Kody Wartości, Agencji Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A. oraz Hotelu i Restauracji Rondo zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu dedykowanym przedsiębiorstwom rodzinnym.Właścicielu, Sukcesorze nie może Ciebie zabraknąć na spotkaniu jeżeli:1. Przygotowujesz się do przekazaniu firmy dzieciom lub sprzedaży.2. Napotkałeś na problemy podczas przekazywania firmy, wystąpiły konflikty, nie wiesz jak podzielić majątek…3. Nie masz sukcesora lub chcesz go odpowiednio przygotować do nowej roli!4. Zależy Ci na przetrwaniu firmy w kolejnym pokoleniu!

Na spotkaniu dokonasz AUTODIAGNOZY SUKCESYJNEJ PRZEDSIĘBIORSTWA, wypracujesz PLAN PROCESU ZMIANY międzypokoleniowej oraz stworzysz LISTĘ TO DO, aby dokładnie wiedzieć jakie dalej podjąć kroki.

Śniadanie odbędzie się 13 października w Hotelu i Restauracji Rondo, ul. Adama Mickiewicza 3 w godzinach 9 -12, bezpłatnie.

Zapisy: Wypełnij formularz na stronie www.sukcesja.org.pl zakładka WARSZTATY w wersji elektronicznej. Zgłoszenia mailowe – Zofia Kordus mail: [email protected] do 12 października 2015 r.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na warsztatach bardzo proszę o potwierdzenie obecności zgłoszeniem!

W przypadku pytań prosimy o kontakt ARRK S.A. tel./fax (+48 24) 355-74-50/51/53 e-mail: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE