Reklama

Reklama

Spektakl "Mały książe" w MiPBP

Opublikowano: sob, 25 lis 2017 17:00
Autor:

Spektakl "Mały książe" w MiPBP - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kutnie zaprasza 25 listopada (sobota) o godz. 16:00 na spektakl "Mały Książę" w wykonaniu Teatru MER. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu "Mama, tata i ja... z książką w teatrze".

Wejściówki dostępne od 14 listopada.

Teatr MER powstał w 2001 roku z inicjatywy aktorów z Łodzi: Ewy Gałat, Marcina Truszczyńskiego i Roberta Wojciechowskiego. Inspiracją do stworzenia Teatru MER była potrzeba samorealizacji aktorów, jako twórców. Chcieli oni bowiem mieć całkowity wpływ na kształt i charakter artystyczny spektaklu. Prostymi środkami chcą stworzyć najbardziej kreatywny świat dla wyobraźni. Pobudzać wrażliwość, wywoływać uśmiech i poruszać ważne problemy.

Od tego czasu aktorzy zrealizowali cztery premiery. W 2002 roku powstał "Jacek i Placek", który został wyróżniony na Światowym Festiwalu Teatrów Lalek w Pradze 2004 . W tym samym roku zdobyli oni główną nagrodę na festiwalu - Dziecięce Lato Teatralne, organizowanym w Warszawie, gdzie występowały zaproszone teatry nieinstytucjonalne z całej Polski. W roku 2006 wystąpili na DLT z nowym spektaklem "Pinokio". W czerwcu 2011 roku miała miejsce premiera spektaklu "Jaś i Małgosia" a tuż przed świętami Bożego Narodzenia przedstawienie - "Gerda i Kaj". Przedostatnia premiera Teatru MER to "Calineczka". 1 czerwca 2017 roku zaprezentowali najnowszy spektakl - "Mały Książę", na który zapraszamy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)