Reklama

Reklama

Spora inwestycja w powiecie kutnowskim. Poseł Tomasz Rzymkowski ma informacje dla mieszkańców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Spora inwestycja w powiecie kutnowskim. Poseł Tomasz Rzymkowski ma informacje dla mieszkańców - Zdjęcie główne

Poseł Rzymkowski informuje o inwestycji w powiecie kutnowskim | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Biuro Poselskie Tomasza Rzymkowskiego poinformowało nas, że Polska Spółka Gazownictwa sp. o. o. będzie kontynuować budowę sieci gazowej w gminach: Żychlin i Dobrzelin. Jest to wynik interwencji posła.

Reklama

Mieszkańcy gminy Żychlin skontaktowali się z Biurem Poselskim dr. Tomasza Rzymkowskiego z zapytaniem o możliwości przyłączenia do sieci gazowej. W Żychlinie i Dobrzelinie sieć gazowa jest już doprowadzona do części ulic, jednakże nie wyczerpuje to oczekiwań potencjalnych odbiorców. 

W ramach Programu Przyspieszenia Inwestycji w Sieć Gazową, który ogłosił premier Mateusz Morawiecki w 2018 r. PSG Sp. z o. o. realizuje w Żychlinie przetarg na stację LNG.

- Najpóźniej w 2022 r. mieszkańcy gmin Żychlin i Dobrzelin będą mogli korzystać z gazu ziemnego. Budowa dalszej siatki połączeń będzie uzależniona od zainteresowania mieszkańców, dlatego PSG sp. z o. o. będzie chętnie przyjmować zgłoszenia, które posłużą do planowania dalszych inwestycji - informuje biuro Tomasza Rzymkowskiego.

Wzory wniosków o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej dostępne są na stronie www.psgaz.pl. Wypełnione formularze należy przesyłać na adres: 

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. 

Oddział Zakład Gazowniczy w Łodzi 

Gazownia w Skierniewicach 

Al. Macieja Rataja 6 

96-100 Skierniewice

PSG uruchomiła również specjalny Portal Przyłączeniowy, dostępny pod adresem: www.przylaczenłe.psgaz.pl., za jego pomocą w bezpieczny i bardzo prosty sposób można zdalnie przeprowadzić cały proces przyłączeniowy.

- Informacji o możliwościach przyłączenia do sieci gazowej udziela p. Katarzyna Kwiecień-Majkowska, tel. 885-921-061 - dodaje biuro posła.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy