Reklama

Reklama

Spora rodzinna impreza pod Kutnem. Na mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dobrą okazję do świętowania mieli mieszkańcy miejscowości Chrosno (gm. Łanięta). W miniony weekend uroczyście otwarto tam świetlicę wiejską. Mimo nieco kapryśnej pogody frekwencja dopisała, a na wszystkich zgromadzonych czekała moc atrakcji.

Reklama

Uroczyste otwarcie świetlicy w Chrośnie odbyło się  w minioną sobotę, 17 września. Wzięli w nim udział m.in. wójt gminy Łanięta Tomasz Szczęsny, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Chrośnie Elżbieta Gospodarowicz, proboszcz parafii pw. św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Głogowcu ks. Piotr Kalisiak, przedstawiciele Nadleśnictwa Kutno z siedzibą w Chrośnie, urzędnicy, dyrektorzy szkół, radni i oczywiście sami mieszkańcy.

Po okolicznościowych przemowach zaproszonych gości przyszedł czas na przecięcie wstęgi i oficjalne otwarcie świetlicy. Później zostało już tylko wspólne biesiadowanie i korzystanie z zaplanowanych atrakcji. 

Wszyscy mogli skosztować specjałów przygotowanych przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. W programie znalazło się również ognisko oraz coś, co uwielbiają najmłodsi: stoiska z popcornem i watą cukrową oraz puszczanie baniek mydlanych. Dzieciaki mogły też spróbować swoich sił w grze w Teqball czy sprawdzić swoją celność w rzutach do bramki. Nie zabrakło również tańców i wspólnej zabawy. 

Projekt został sfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach programu „Sołectwo na plus”. 

Info: Gmina Łanięta

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy