Reklama

Reklama

Sporo policji na peronie kutnowskiej stacji. Co tam się dzieje? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kilka policyjnych radiowozów pojawiło się po południu pod kutnowskim dworcem PKP. Funkcjonariusze prowadzą czynności na jednym z peronów.

Reklama

Czytelnicy poinformowali nas, że po godzinie 14 pod kutnowski dworzec zaczęły podjeżdżać auta policji. Pytali, co się dzieje i czy są powody do niepokoju.

Na miejscu potwierdziliśmy relacje Czytelników (zdjęcia w galerii). Chwilę później poprosiliśmy Komendę Powiatową Policji w Kutnie o informacje o tym, jakie czynności są tam prowadzone.

Oficer dyżurny powiedział nam, że mundurowi zabezpieczali przejazd kibiców – obyło się bez żadnych incydentów, nie ma więc powodów do niepokoju. Oprócz tego dzisiaj w tym miejscu prowadzone są czynności związane z poszukiwaniami osoby zaginionej.

Zabezpieczanie rejonów ulicy 3-go Maja w chwili przejazdu przez nasze miasto grup kibiców jest częstym zadaniem podejmowanym przez kutnowską policję. Tak było np. w listopadzie ubiegłego roku, kiedy przez Kutno przejeżdżali kibice reprezentacji Polski, lub kilka tygodni wcześniej w przypadku przejazdu kibiców poznańskiego Lecha.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy