Reklama

Sprzedaż karnetów w sezonie 2016/2017 od 1 września

Opublikowano:
Autor:

Sprzedaż karnetów w sezonie 2016/2017 od 1 września  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W czwartek 1 września o godz. 9, rusza dwudniowa przedsprzedaż karnetów na mecze Polfarmexu Kutno w sezonie 2016/2017. Przedsprzedaż dotyczy kibiców posiadających karnety z sezonu 2015/2016, którzy chcieliby zakupić tylko i wyłącznie te same miejsca co przed rokiem (każdy kibic, który chce dokonać wymiany karnetu proszony jest o osobiste stawiennictwo, bądź posiadania danych kontaktowych osoby trzeciej).Przedsprzedaż trwać będzie dwa dni w terminie od 1 do 2 września włącznie. Po tym terminie nie wykupione miejsca z sektorów C,D bądź E trafiają do wolnej sprzedaży.

Każdy kibic, który zakupi karnet, uprawniony będzie do wejścia na spotkania rozgrywane w Hali przy Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie, organizowane przez KKS PRO BASKET KUTNO S.A. w ramach Tauron Basket Ligi.

W sezonie 2016/2017 klub KKS PRO BASKET KUTNO S.A. zdecydował wprowadzić system sprzedaży internetowej. W związku z tym wszystkie bilety na poszczególne mecze drużyny Polfarmex Kutno będzie można zakupić na portalu kupbilet.pl. Więcej informacji wkrótce.

Sprzedaż pozostałych niewykupionych karnetów dla wszystkich zainteresowanych kibiców rozpoczyna się w dniu 5 września w godzinach pracy klubu.

Ilość karnetów w poszczególnych sektorach:

Sektor C – 232 miejsca
Sektor D – 191 miejsc
Sektor E – 232 miejsca

Ceny karnetów:

Karnet normalny – 350 złotych

Karnet ulgowy – 150 złotych – karnet ulgowy przysługuje dzieciom i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Karnet, tradycyjnie przybiera formę karty, którą bez problemu można przechowywać w portfelach. Oprócz tego jest on gwarancją stałego miejsca podczas wszystkich meczów drużyny Polfarmex Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE