Reklama

Starczewska wygrała z radnym bitwę o mieszkanie

Opublikowano:
Autor:

Starczewska wygrała z radnym bitwę o mieszkanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Anna Starczewska, była konkubina Tomasza Michalskiego, wprowadziła się do mieszkania przy al. ZHP. Tym razem udało się sforsować zamki, obyło się też bez policyjnych interwencji.Anna Starczewska próbowała dostać się do mieszkania wielokrotnie. Nie pomagały prośby. Radny za każdym razem twierdził, że jego była partnerka nie ma prawa z nim mieszkać, choć mieszkanie z zasobów miejskich T. Michalski dostał w ekspresowym tempie dla trzyosobowej rodziny - siebie, pani Anny oraz jej córki. Zdesperowana kobieta postanowiła więc wziąć sprawy w swoje ręce i pod koniec stycznia przewierciła zamki do lokalu. Radny wezwał policję.

Na początku lutego kobieta przypuściła kolejny szturm na drzwi. O awanturze, jaką wszczęli wówczas rodzice radnego, pisaliśmy na łamach KCI. Ostatecznie jednak zamków nie udało się przewiercić.

Tuż przed Wielkanocą udało się. - Od początku mówiłam, że nie odpuszczę. Mam przecież takie sama prawa jak radny. - mówi A. Starczewska. - Szkoda, że to wszystko trwało aż rok.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE