Reklama

Starosta nie zmieniła zdania. Nie przyjdzie na sesję w mieście

Opublikowano:
Autor:

Starosta nie zmieniła zdania. Nie przyjdzie na sesję w mieście - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jak już informowaliśmy w porządku obrad sesji Rady Miasta, którą zaplanowano na 30 kwietnia znalazła się informacja starosty o sytuacji Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.Przypomnijmy, że Mirosława Gal-Grabowska wystosowała 8 kwietnia pismo do prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego i przewodniczącego Grzegorza Chojnackiego w sprawie zaproszenia jej na sesję.

- W związku z medialnymi informacjami dotyczącymi wniosku radnego Bartosza Serendy w sprawie "wezwania" Starosty Kutnowskiego na posiedzenie Rady Miasta w celu przedstawienia sytuacji Kutnowskiego Szpital Samorządowego uprzejmie informuję, że zastosowana przez radnego forma wniosku odbiega od przyjętych i stosowanych zasad kultury i współpracy z samorządowcami. Nie widzę możliwości skorzystania z tego "wezwania" - pisała starosta Mirosława Gal-Grabowska.

Jak poinformowała nas Joanna Bronowska z Referatu Promocji, Informacji i Kontaktów z Mediami Starostwa Powiatowego szefowa powiatu nie zmieniła zdania i na sesji miejskiej się nie pojawi.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE