Reklama

Starostwo szuka kierownika projektu "Żyjesz dla siebie i innych"

Opublikowano:
Autor:

Starostwo szuka kierownika projektu "Żyjesz dla siebie i innych" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe w Kutnie ogłosiło nabór na stanowisko głównego specjalisty - kierownika projektu "Żyjesz dla siebie i innych". Do jego głównych zadań będą należeć m.in. koordynacja i realizacja zadań w ramach projektu, prowadzenie działań związanych z zarządzaniem zespołami i ryzykiem, zarządzanie trwałością projektu czy opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją formalno-prawną oraz realizacja działań promocji i edukacji zdrowotnej w rtamach projektu.

Idealnym kandydatem na stanowisko kierownika projektu będzie osoba z wykształceniem wyższym oraz co najmniej 4-letnim stażem pracy. Wymagane jest również, aby był to obywatel Polski, nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyslne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyslne przestepstwo skarbowe, posiada pełną zdolność do czynności prawnych, korzysta z pełni praw publicznych oraz posiada nieposzlakowana opinię.

Dodatkowe punkty moga zdobyc osoby, które maja doświadczenie w zakresie przygotowywania dokumentacji projektowej ze środków zewnętrznych, odbyły studia podyplomowe z pozyskiwania środków unijnych, pracowały już z projektami finansowanymi ze środków zewnętrznych, znają zasady, dokumenty oraz przepisy aktów prawnych, a także są komuniktywne, kreatywne i odpowiedzialne.

Kierownik projektu będzie miał zapewniona pracę na pełny etat w godzinach od 7:30 do 15:30 w budynku Starostwa przy ul. Kościuszki 16. Umowa jest na czas określony od 1 września do 31 października z możliwością przedłużenia.

Listę wymaganych dokumentów, jakie musi złożyć kandydat znajdą Państwo TUTAJ.

Dokumenty można składać w siedzibie Starostwa do 24 sierpnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE