Reklama

Reklama

Starsi panowie chórem: ruszyła "Stacja Kutno"

Opublikowano: 19 listopada 2017 22:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z wysokiego C rozpoczęto 13. Ogólnopolski Festiwal Jeremiego Przybory "Stacja Kutno". W Centrum Teatru Muzyki i Tańca wystąpił Chór Collegium Musicum Uniwersytetu Warszawskiego.

Reklama

Przed rozpoczęciem koncertu uroczyście dziękowano za wsparcie wydania płyty chóru. Każdy z mecenasów wybrał jedną piosenkę, która pojawiła się na albumie. Sponsorami zostali: Miasto Kutno (O, Kutno!), Hotel Stacja Kutno (I jak tu nie jechać), Kutnowski Dom Kultury (Zmierzch), Iwona i Robert Wasiakowie (W kawiarence "Sułtan"), Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku (Wesołe jest życie staruszka), rodzina Michalskich (Na całej połaci śnieg), Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej (Herbatka). Do każdego podziękowania dołączona była rymowana i dowcipna dedykacja napisana przez Grzegorza Wasowskiego.

Sam koncert to popis artystów, którzy pod przewodnictwem Andrzeja Borzyma a capella wykonali piosenki z bogatego repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Usłyszeć można było m.in.: Balladę Jarzynową, Zmierzch, Kapturek 62, W kawiarence "Sułtan", Pułkownik Czartogromski, No i jak tu nie jechać, czy oczywiście O, Kutno!.

Płytę nabyć można w KDK-u w dniu koncertu konkursowego i galowego oraz w sklepie Polskiego Radia.

Koncert zainaugurował 13. Ogólnopolski Festiwal Jeremiego Przybory. Z programem zapoznać można się w naszym kalendarium imprez.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 4 lata temu | ocena +1 / -1

    jb

    cudowny koncert balsam dla duszy