Reklama

Reklama

Straż pożarna wezwana do… jelenia. O co chodzi?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-pixabay.com

Straż pożarna wezwana do… jelenia. O co chodzi? - Zdjęcie główne

Kutnowskich strażaków wezwano do jelenia. | foto poglądowe-pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy strażacy mieli dziś dzień pełen różnorodnych działań. Najciekawsza podjęta przez nich interwencja dotyczyła jelenia.

Reklama

Strażacy z powiatu kutnowskiego pomagają w transporcie seniorów na szczepienia przeciwko COVID-19. Dziś rano brali udział w takim transporcie w Bedlnie.

Z kolei o godz. 9.40 w Kutnie przy ulicy Przemysłowej w wyniku pęknięcia rury doszło do zalania piwnicy. Jeden zastęp straży pożarnej prowadził w tym miejscu działania do godz. 10.43.

Z kolei ok. godz. 10.50 strażaków zadysponowano do Krośniewic. Przy ulicy Toruńskiej w jednym z budynków doszło do pożaru w kotłowni. Na miejscu pracowały dwa zastępy (JRG i OSP). Działania zakończono krótko przed godz. 12.

Najbardziej niecodzienną interwencję podejmowano o godz. 11.35 w Głogowcu. Dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o jeleniu, który może potrzebować pomocy. Na miejscu stwierdzono, że zwierzakowi nie dzieje się nic złego, tylko… lekko się zmęczył. Strażacy dali jeleniowi wodę, jeleń nabrał sił i oddalił się w sobie tylko znanym kierunku.

Dziś wieczorem doszło także do pożaru w gminie Nowe Ostrowy. Poszkodowana została jedna osoba. Pisaliśmy o tym W TYM MIEJSCU

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy