Reklama

Reklama

Strażacy mają powody do radości. Ten sprzęt będzie służył przez lata!

Opublikowano: 19 listopada 2020 18:04
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia To szczęśliwy dzień dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Żychlinie. Jak informują druhowie, sprzęt ratowniczy R1, który zakupiono dzięki internetowej zbiórce, trafił właśnie do jednostki.

Reklama

O zbiórce informowaliśmy kilka tygodni temu na naszym portalu. OSP Żychlin jest jednostką, która obsługuje najwięcej zdarzeń w powiecie kutnowskim. Niestety, podczas działań ratowniczych przy wypadku drogowym uszkodzeniu uległ ich zestaw ratowniczy.

- Deska służąca do transportu poszkodowanych nie zapewnia już bezpieczeństwa, dodatkowo torba ratownicza PSP-R1, ze względu na swój wiek, pozostawia wiele do życzenia - jest zwyczajnie wysłużona – pisali wówczas druhowie.

Dlatego jednostka potrzebowała nowego sprzętu, który zapewni szybką i fachową pomoc poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, pożarach i innych niebezpiecznych zdarzeniach.

Zbiórka zakończyła się 30 października, a dziś sprzęt dotarł do Żychlina.

- Już jest! Dojechał do nas zamówiony zestaw ratowniczy R1! Jeszcze raz chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego zakupu oraz druhom OSP Wierzbie, którzy na czas zbiórki wypożyczyli nam swój zestaw. Dziękujemy również Grupa Emermed ,która realizowała zamówienie na zestaw ratowniczy. Profesjonalne podejście Pana Pawła zaowocowało tym, że trafił do nas sprzęt najwyższej jakości, który będzie służył naszym ratownikom i mieszkańcom regionu przez kolejne lata - czytamy na facebokowym profilu strażacyOSP Żychlin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.