Reklama

Reklama

Strażacy z powiatu kutnowskiego się szkolą. Zdjęcia wyglądają widowiskowo [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Strażacy z powiatu kutnowskiego wzięli udział w specjalnym szkoleniu przygotowanym przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. Zobaczcie, co dokładnie robili.

Reklama

W dniach 14 – 18 listopada br. na terenie Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Łodzi zs. w Sieradzu odbyło się szkolenie z ratownictwa technicznego realizowanego przez KSRG w zakresie podstawowym dla strażaków ratowników OSP. Uczestnikami szkolenia byli strażacy ratownicy OSP z terenu powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łowickiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, poddębickiego, rawskiego, tomaszowskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego, zduńskowolskiego i zgierskiego.

- Podczas szkolenia omawiano i ćwiczono między innymi tematykę z zakresu: zasad prawidłowego rozpoznania i oceny zagrożenia, współdziałania z innymi podmiotami ksrg realizującymi ratownictwo techniczne na poziomie podstawowym i specjalistycznym, sposobów ewakuacji osób poszkodowanych z pojazdów, technik stabilizacji i cięcia pojazdów w tym autobusów oraz pojazdów szynowych - informuje KW PSP w Łodzi.

Druhowie przybyli w sile 20 osób i w takim samym składzie ukończyli szkolenie. 

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzili instruktorzy pełniący służbę w Ośrodku Szkolenia. 

- Uczestnicy szkolenia wykazali się dużym zaangażowaniem podczas zajęć a instruktorzy prowadzący przekazywali wiedzę w przystępny i ciekawy sposób. Dziękujemy! - podsumowuje KW PSP w Łodzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy