Reklama

Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego dla uczennic ZS w Żychlinie

Opublikowano:
Autor:

Stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego dla uczennic ZS w Żychlinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Marszałek Województwa Łódzkiego już po raz dziesiąty nagrodził uczniów i studentów z regionu łódzkiego za znaczące osiągnięcia na polu nauki przyznając im jednorazowe stypendia naukowe. W tym roku zgłoszono 107 wniosków o stypendia.W kategorii „uczeń” złożonych zostało 57 aplikacji, w tym 34 wpłynęło z liceów ogólnokształcących, 22 z zespołów szkół ponadgimnazjalnych oraz 1 ze szkoły policealnej. Natomiast w kategorii „student” wpłynęło 50 wniosków, w tym 37 wniosków złożonych przez uczelnie z regionu łódzkiego.

W dniu 29 marca, odbyło się posiedzenie Komisji Stypendialnej, która dokonała merytorycznej oceny 100 wniosków i zaproponowała podział łącznej kwoty 110.000,00 zł, zabezpieczonej w budżecie Województwa Łódzkiego na 2016 rok, pomiędzy 30 kandydatów do stypendium.

W kategorii „uczeń” w gronie 15 nagrodzonych stypendystów, znalazły się 3 uczennice II Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Września 1939r. w Żychlinie (ZS w Żychlinie, ul. Narutowicza 88): Milena Wilińska, Aleksandra Kowalska, Patrycja Jurek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE