Reklama

Reklama

Świetna akcja kutnowskiego nadleśnictwa. Kup sadzonkę i posadź "swój własny las"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadleśnictwo Kutno

Świetna akcja kutnowskiego nadleśnictwa. Kup sadzonkę i posadź "swój własny las" - Zdjęcie główne

Nadleśnictwo Kutno poinformowało o rozpoczęciu jesiennej sprzedaży sadzonek drzew i krzewów | foto Nadleśnictwo Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nadleśnictwo Kutno poinformowało o rozpoczęciu jesiennej sprzedaży sadzonek drzew i krzewów. Akcja rusza już w przyszłym tygodniu i może być dobrą okazją na zadbanie o nieco więcej zieleni w naszym otoczeniu. Poniżej sprawdzicie szczegóły.

Reklama

Sprzedaż sadzonek prowadzona będzie w szkółce leśnej w Chrośnie we wtorki i czwartki w godzinach 9:00 – 13:00.  Akcja rusza już w najbliższy wtorek, 19 października

Z sadzonek mogą skorzystać zarówno nabywcy detaliczni, jak i hurtowi. Jednak w przypadku zakupu ilości powyżej 100 sztuk, zaleca się wcześniejszy kontakt telefoniczny z nadleśnictwem. Płatności mogą być dokonywane wyłącznie gotówką.

W jakie sadzonki będzie można się zaopatrzyć? Nie zabraknie tradycyjnej jodły, klonu, dębu czy świerku, ale także symbolicznej dla Kutna róży oraz egzotycznych pigwowców japońskich i jodeł koreańskich. Z resztą dostępnych sadzonek i ich cenami możecie zapoznać się na stronie internetowej kutnowskiego nadleśnictwa.

Warto wspomnieć o poprzedniej akcji nadleśnictwa, promowanej przez samą Parę Prezydencką. Każdy chętny mógł wtedy otrzymać sadzonkę, która w przyszłości może być świetną pamiątką dla naszych rodzin czy lokalnej społeczności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE