Reklama

Reklama

Święto na stadionie. Trwa wielkie sportowe wydarzenie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Święto na stadionie. Trwa wielkie sportowe wydarzenie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
79
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Na Stadionie Miejskim w Kutnie trwa Gala Sportu Powiatu Kutnowskiego. Jedną z jej atrakcji jest mecz, przed nim wręczono nagrodę Zasłużonego dla Powiatu Kutnowskiego.

Reklama

Sportowe święto w Kutnie

W Kutnie trwa spore sportowe wydarzenie. W jego ramach przewidziano dwa mecze - KS Kutno i Omega Kleszczów, a następnie mecz rewanżowy pomiędzy Oldboys Kutno a Oldboys Polonia Warszawa. 

Pierwsze ze spotkań zakończyło się wynikiem 2:2. Drugi mecz wciąż trwa.

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku podczas I Gali Sportu zwyciężyła drużyna Oldboys Kutno po celnym strzale Tomasza Marciniaka, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Kutnowskiego.

Trenerem kutnowskiej reprezentacji jest Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie – Paweł Ślęzak, który przed spotkaniem otrzymał nagrodę Zasłużonego dla Powiatu Kutnowskiego.

Oprawą komentatorską nad wydarzeniem zapewnia Jerzy Michał Papiewski.

Drugi z dzisiejszych meczów sędziuje międzynarodowy sędzia Monika Mularczyk, najlepsza sędzia wśród kobiet w Polsce. 

- Monika Mularczyk jest polską sędzią piłkarską. Od 2008 roku znajduje się na liście sędziów międzynarodowych FIFA. W styczniu 2015 awansowała do UEFA Elite Group. W 2017 roku została wybrana jako jedna z sędziów meczowych na Mistrzostwa Europy UEFA Kobiet, które odbyły się w Holandii. Zapraszam gorąco – mówi Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

Przewidziano atrakcje takie jak konkursy i zabawy piłkarskie z nagrodami, popcorn oraz wata cukrowa dla kibiców, a także losowania nagród (piłka oraz wejściówki do Aquapark Kutno).

- Podczas Gali odbędzie się także konkurs na strzelenie bramki z połowy boiska tak by piłka nie dotknęła murawy przed polem  bramkowym. Główną nagrodą będzie  wypożyczenie na weekend samochodu w  Wypożyczalnia Samochodów - Dudki 11. - zapowiadał Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy