Reklama

Reklama

Święto Róży 2021. Dostałeś takiego sms-a od KDK? Musisz wymienić bilety na koncerty!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KCI

Święto Róży 2021. Dostałeś takiego sms-a od KDK? Musisz wymienić bilety na koncerty! - Zdjęcie główne

część osób, która nabyła bilety przez internet, będzie musiała wymienić je w kasie Kutnowskiego Domu Kultury | foto KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z problemami z zakupem biletów on-line i długimi kolejkami do kasy Kutnowskiego Domu Kultury musieli mierzyć się ci, którzy planują bawić się na koncertach w ramach 47. Święta Róży. Na tym jednak nie koniec zamieszania z wejściówkami. Jak się bowiem okazuje, część osób, która nabyła bilety przez internet, będzie musiała wymienić je w kasie Kutnowskiego Domu Kultury.

Reklama

Do sprzedaży na koncerty trafiło łącznie 4 tys. biletów – po 2 tys. na każdy dzień koncertowy. W tej puli znalazło się 250 biletów dla osób bez Certyfikatu Szczepienia i 1750 biletów dla osób z Certyfikatem Szczepienia na każdy dzień. Przez pięć dni uwalniane były kolejne pule biletów, po 400 sztuk na każdy dzień: 50 dla osób bez Certyfikatu Szczepienia i 350 dla tych z Certyfikatem.

Niestety, próba zakupu biletów przez stronę Kutnowskiego Domu Kultury często kończyła się fiaskiem z powodu problemów z systemem. To powodowało z kolei ogromne kolejki przed wejściem do KDK, gdzie spora część osób (zwłaszcza tych niezaszczepionych), pomimo długiego oczekiwania, odchodziła z kwitkiem. Niektórzy po upragnione wejściówki musieli wystać swoje nawet kilka dni, by załapać się na bilet trzeba było zawitać pod dom kultury długo przed otwarciem kasy. 

A to nie koniec niespodzianek związanych z wejściówkami na koncerty. Obecnie mieszkańcy otrzymują sms-y od KDK, informujące, że nabyte przez nich drogą on-line bilety są... nieważne. 

- Dzień dobry, w imieniu Kutnowskiego Domu Kultury proszę o przyjście do kasy KDK w celu wymiany biletu/ów na koncerty w ramach Święta Róży. System nie wygenerował na Państwa biletach kodu QR, dlatego też będziemy je wymieniać na bezpłatnie drukowane w kasie. Dodatkowo każdy bilet będzie wydrukowany osobno dla każdego uczestnika wydarzenia. Ułatwi to Państwu wejście na Koncert. Kasa jest czynna od godziny 13:30 (na pół godziny przed pierwszym seansem) do godziny 20:30. Z poważaniem Kutnowski Dom Kultury. 

Temat został poruszony również na facebookowej grupie Kutno. 

- Z tą wymianą biletów na koncerty podczas 47. Święto Róży Kutno 2021 to tak na poważnie, czy to jakiś fejk? [...] Czyli bez wymienionego u Was biletu nie wejdę na koncert mimo tego że mam bilet? - pytał jeden z internautów. 

Do sprawy na forum odniósł się sam KDK.

- To nie fejk. Jak byśmy mieli z tą sprzedażą biletów mało problemów to jeszcze do części osób niestety zostały wysłane bilety bez wygenerowanego przez system kodu. Będzie można również wymienić je w wyznaczonym punkcie przed koncertem - czytamy w odpowiedzi na Facebooku. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy