Reklama

Reklama

Święto Róży coraz bliżej! W Kutnie są już pierwsze billboardy z Królową Róż [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 17 sie 2021 14:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Kutnie pojawiły się billboardy z tegoroczną Królową Róż – Kają Górską. Na każdym z nich można zobaczyć inne zdjęcie. Niebawem Królowa pojawi się w kolejnych odsłonach, a to wszystko za sprawą niezwykłej sesji zdjęciowej. Zachęcamy do zobaczenia najnowszych zdjęć w naszej galerii.

Reklama

W tym roku po drugiej stronie obiektywu stanął bardzo artystyczny zespół – z głowami pełnymi pomysłów i różami we włosach. Przede wszystkim nad sesją i spójnym wizerunkiem Królowej Róż czuwała Agnieszka Dąbrowska-Walczak, instruktor KDK, florystka i wieloletni kierownik Wystawy Aranżacji Florystycznych. Tym razem przygotowała róże i kwiaty do sesji i koordynowała wszystkie działania.

- Wszystkie zdjęcia wykonał Tomasz Kula. Nie jest to jego pierwsza sesja z Królową Róż, dlatego też cieszy nas fakt, że ponownie przyjął propozycję współpracy. Z kolei za grafiką – projektem i przygotowaniem wszystkich materiałów promocyjnych stoi Paulina Andryszczak, która od wielu lat realizuje z nami reklamę największych wydarzeń organizowanych przez Kutnowski Dom Kultury. Jednym słowem ZAZA Projekt – informuje w mediach społecznościowych Kutnowski Dom Kultury.

Kaja ma na sobie piękną sukienkę, której autorką jest Małgorzata Szwagiel – mistrzyni florystyki. Jest ona uznaną w środowisku artystką, otrzymała między innymi tytuł Florystki Roku 2020. Współpracowała już z Kutnowskim Domem Kultury w trakcie przygotowania pokazu kreacji floralnych, który odbył się na Zamku Królewskim w Warszawie. 

- Wzięły w nim udział nasze Królowe: Marta Fryz, Magdalena Kaba, Dominika Walczak i Anika Koralewska. Już teraz możemy zdradzić, że Małgorzata Szwagiel pojawi się na tegorocznym Święcie Róży, a efekty jej pracy będzie można podziwiać już 3 września na Placu Wolności – dodaje KDK. 

Za makijaż Królowej Róż odpowiedzialna była za to Elżbieta Wiewiórska ze Studio 02 Vanilla.

Warto zaznaczyć, że obecne w mieście billboardy to dopiero początek kampanii reklamowej Święta Róży. 

- Śledźcie nas w naszych mediach społecznościowych i do zobaczenia w ten jedyny pachnący różami wrześniowy weekend – zaprasza KDK. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE