Reklama

Reklama

Święto w kutnowskim "pośredniaku". Władze powiatu przybyły z wizytą [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dokładnie 104 lata miną 27 stycznia od momentu powołano państwowych urzędów pośrednictwa pracy. Z tej okazji władze powiatu kutnowskiego odwiedziły dziś kutnowski PUP.

Reklama

Wizytę w "pośredniaku" złożyli starosta Daniel Kowalik i wiceprzewodniczący rady powiatu - Zdzisław Góreczny, którzy złożyli dyrektor PUP, Małgorzacie Czerwińskiej oraz pracownikom najserdeczniejsze życzenia.

- Z okazji jutrzejszego święta Pracowników Publicznej Służby Zatrudnienia składam w imieniu swoim oraz Zarządu Powiatu Kutnowskiego najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia, szczęścia, samych pomyślnych dni w pracy. By Wasza praca owocowała zadowoleniem i rezultatami. Pomimo trudnego okresu stanęli Państwo na wysokości zadania i wspierali naszą lokalną społeczność. Dzięki temu w Powiecie Kutnowskim, pomimo dwóch ciężkich kryzysów, nie spotkaliśmy się z wzrostem bezrobocia. Dziękujemy Wam z całego serca – mówił starosta Daniel Kowalik.

Do życzeń dołączył się także Zdzisław Góreczny. 

- Chciałbym Państwu podziękować za Waszą pracę w trudnym okresie. Widząc uśmiech na Państwa twarzach sądzę, że atmosfera w pracy jest dobra i tego państwu życzę. Jak najmniej kłopotów, jak najwięcej zadowolenia z pracy – dodał wiceprzewodniczący rady powiatu. 

Info: Powiat Kutnowski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy