Reklama

Sylwestrowy mapping przestrzenny po raz pierwszy w Kutnie!

Opublikowano:
Autor:

Sylwestrowy mapping przestrzenny po raz pierwszy w Kutnie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia KDK zaprasza na pierwszy w Kutnie pokaz video mappingu, polegającego na rozświetleniu obiektów architektonicznych oraz ich elementów, za pomocą świateł z projektora. To nowa forma video artu, tworzona przede wszystkim przez środowiska vj-skie oraz grupy projektowe zafascynowane nowymi mediami.Tłem dla pokazu, który odbędzie się w noc sylwestrową 31 grudnia, pod ratuszem o godz. 23.50 oraz o 0.30, będzie budynek kutnowskiego Urzędu Miasta, który na czas prezentacji stanie się obiektem multimedialnego show. Cała projekcja odbywać się będzie w synchronizacji z muzyką, stanowiącą niezbędne uzupełnienie warstwy plastycznej.

Dodatkowe pokazy odbędą się 1 stycznia, co 30 minut od godz. 18.00 do 21.00. Producentem mappinu jest firma MediaCraft Dariusz Makaruk.

Dariusz Makaruk - producent muzyczny, wykonawca live electronics, producent autorskich projektów audiowizualnych. Zdobywca głównej nagrody festiwalu sztuki audiowizualnej we Francji Les Bains Numeriques #9, za koncert audiowizualny.

Jako producent pokazów audiowizualnych tworzy koncertowe wizualizacje
interaktywne, wielkoformatowe mappingi video 3D oraz obiekty interaktywne w przestrzeni publicznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE