Reklama

Reklama

Synek strażaka z Kutna walczy z nieuleczalną chorobą. „Nie bądźmy obojętni”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Facebook/KP PSP w Kutnie

Synek strażaka z Kutna walczy z nieuleczalną chorobą. „Nie bądźmy obojętni” - Zdjęcie główne

Synek strażaka z Kutna walczy z nieuleczalną chorobą. „Nie bądźmy obojętni” | foto Facebook/KP PSP w Kutnie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na co dzień niesie pomoc innym, tym razem to jednak on jej potrzebuje. Pan Przemek, strażak z Kutna, jest tatą 7-letniego Ignasia. Chłopiec walczy z ciężką, nieuleczalną chorobą – dystrofią mięśniową Duchenne’a. Teraz o wsparcie finansowe w jego leczeniu i rehabilitacji apelują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie.

Reklama

Ignaś zmaga się z dystrofią mięśniową Duchenne’a. To ciężka i nieuleczalna choroba, która odbiera sprawność fizyczną, a potem życie. Rodzice chłopca proszą o przekazanie 1% podatku na kosztowne leczenie i rehabilitację dziecka. 

- Każda maleńka suma nabiera wielkiej wagi i pozwala nam kontynuować dalsze leczenie oraz specjalistyczną rehabilitację Ignasia. Ignaś jest naszym największym skarbem, który swą obecnością i uśmiechem dodaje radość i sprawia, że każdy kolejny dzień nabiera sensu – mówią rodzice chłopca.

Tata Ignacego, pan Przemek, od ponad 19 lat pracuje jako strażak w Komendzie Powiatowej PSP w Kutnie. Nie raz wykazywał się zaangażowaniem i poświęceniem w ratowaniu życia, zdrowia i mienia ludzkiego. Tym razem to jednak on i jego rodzina potrzebują pomocy. 

- Z pasją wykonuje swe obowiązki, nierzadko narażając własne życie i zdrowie. Dziś on sam potrzebuje naszego wsparcia i pomocy w ratowaniu życia swego synka Ignacego. Nie bądźmy obojętni, przekażmy 1% podatku by wesprzeć rodziców Ignacego w walce o zdrowie i życie ich synka – czytamy w apelu zamieszczonym na stronie internetowej KP PSP w Kutnie.

Więcej informacji jak wspomóc leczenie i rehabilitację Ignasia, znajdziecie tutaj – KLIK. Wpłat można dokonywać też na stronie Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy