Reklama

Szkoła Języków Obcych BEST zaprasza

Opublikowano:
Autor:

Szkoła Języków Obcych BEST zaprasza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych na kursy. Nabór na rok szkolny 2015/2016 rozpoczynamy 1 września, zapraszamy w godz. 16 – 18.30. Zapewniamy naukę w małych grupach w przyjaznej atmosferze.

Najmłodszym proponujemy naukę poprzez zabawę w Akademii Przedszkolaka z wykorzystaniem elementów dramy, zabaw językowych, piosenek, wierszyków, historyjek obrazkowych etc.

Dzieci w wieku szkolnym mogą liczyć na uzupełnienie i poszerzenie wiedzy zdobytej w swoich szkołach oraz na solidne przygotowanie do egzaminu szóstoklasisty.

Dla młodzieży w wieku gimnazjalnym oraz licealistów proponujemy kursy ogólnojęzykowe rozwijające wszystkie sprawności językowe, obejmujące duży zakres słownictwa i zagadnień gramatycznych, gwarantujące solidne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Prowadzimy także roczne kursy powtórzeniowe przed egzaminami.

Szkolenia dla osób dorosłych skoncentrowane są na nauce i doskonaleniu swobodnej komunikacji w języku obcym. Dla bardziej zaawansowanych prowadzimy zajęcia konwersacyjne z native speaker’em.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE