Reklama

Reklama

Szlachetna inicjatywa strażnika miejskiego. Przekazał kutnowskiemu szpitalowi ponad 200 książek!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: fot. archiwum KCI/Facebook Kutnowskiego Szpitala Samorządowego

Szlachetna inicjatywa strażnika miejskiego. Przekazał kutnowskiemu szpitalowi ponad 200 książek! - Zdjęcie główne

Szlachetna inicjatywa strażnika miejskiego. Przekazał kutnowskiemu szpitalowi ponad 200 książek! | foto fot. archiwum KCI/Facebook Kutnowskiego Szpitala Samorządowego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ponad 300 książek i magazynów trafiło do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego od mieszkańca Kutna Bartłomieja Sawickiego, który na co dzień jest strażnikiem miejskim. Z literatury o różnorodnej tematyce będą mogli teraz korzystać pacjenci lecznicy.

Reklama

Na regały w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym łącznie trafiło 208 różnych książek i 100 magazynów o tematyce historycznej. Inicjatywa mieszkańca Kutna spotkała się z ciepłym przyjęciem pacjentów i personelu placówki.

- Dziękujemy w imieniu naszych pacjentów i całej społeczności lokalnej – komentuje w mediach społecznościowych dyrekcja szpitala. 

Skąd pomysł na taką inicjatywę?

- Pomysł podpatrzyłem podczas mojego pobytu w sanatorium, gdzie również były takie regały, z których mogli korzystać kuracjusze. Pomyślałem sobie, że dobrze byłoby coś takiego zrobić w naszym szpitalu. Myślę, że taka forma pomogłaby pacjentom lepiej spędzić ten czas w szpitalu, bo wiemy, że dla wielu jest to niełatwy okres – podkreśla Bartłomiej Sawicki – Mam nadzieję, że zapoczątkowanie tego spotka się z jakimś odzewem. Zapraszam! Kto ma książki zbędne, kto chciałby je przekazać, niech się zgłosi do szpitala. Kolejne puste regały czekają – dodaje. 

Info: UM Kutno/KSS

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy