Reklama

Reklama

Szlachetna Paczka: już jutro otwarcie bazy rodzin. I Ty możesz zostać ich bohaterem!

Opublikowano: pt, 13 lis 2020 13:53
Autor:

Szlachetna Paczka: już jutro otwarcie bazy rodzin. I Ty możesz zostać ich bohaterem! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po raz dziewiąty powiat kutnowski włącza się do Szlachetnej Paczki. Jak podkreślają wolontariusze, w tym roku akcja potrzebna jest bardziej niż kiedykolwiek. Pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom może każdy z Was. Już jutro otwarta zostanie baza rodzin stworzona w ramach XX edycji projektu.

Reklama

Darczyńcą może zostać każdy - osoba prywatna, firma, szkoła, czy grupa znajomych. Od jutra na stronie Szlachetnej Paczki dostępna będzie baza rodzin w potrzebie. Tam zjadą się też szczegóły tego, jak wesprzeć potrzebujących.

- Szlachetna Paczka jest w tym roku potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Pandemia dotknęła również grupy i tak już wykluczone społecznie i najmniej uprzywilejowane: osoby starsze, schorowane i z niepełnosprawnościami, ledwo wiążące koniec z końcem. Do takich rodzin docierali wolontariusze Szlachetnej Paczki. Potrzebujemy – wspólnie – wykrzesać z siebie pokłady empatii i zaangażowania, które pozwolą nam wszystkim szczęśliwie zakończyć ten trudny rok. A szczególnie tym, którym szczęścia w tym roku zabrakło - piszą wolontariusze Szlachetnej Paczki powiatu kutnowskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)
  • 2 lata temu | ocena +1 / -1

    ewa

    Dobry pan z magistratu !!!