Reklama

Reklama

"Szlachetna paczka" w Zespole Szkół w Byszewie

Opublikowano: śr, 14 sty 2015 09:58
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W tym roku już po raz kolejny Zespół Szkół w Byszewie przystąpił do ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Szlachetna paczka". W związku z tym, iż rok temu udało się im uzbierać ogromną paczkę, tym razem postanowiliśmy wybrać dwie rodziny. I tak pod opiekę szkoły trafiła starsza, samotna pani, która w swym życiu wycierpiała wiele złego (m.in. pożar mieszkania, który doszczętnie zniszczył wszystkie rzeczy seniorki) oraz liczna rodzina zmagająca się nie tylko z trudami życia codziennego ale także z choroba jednego z dzieci.

Reklama

Również tym razem szczodre serca uczniów, ich rodzin a także grona pedagogicznego nie zawiodły. Zebraliśmy wszystkie potrzebne rzeczy, a nawet nieco ponad, pojawiło się kilka niespodzianek.

Paczki zostały przekazane przez wolontariuszy, którzy wspaniale z nami współpracowali (pani Ola nawet po raz kolejny). Następnie było pełne wzruszenia relacje z przekazania owych podarków oraz wzięliśmy udział w uroczystej gali w Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie. Całą akcję zakończona została uroczystym apelem podsumowującym wszystkie działania.

Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej pod opieką Edyty Rożnowskiej z całego serca dziękuje wszystkim darczyńcom za każdy gest życzliwości!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)