Reklama

Reklama

Szokujący świąteczny napad na staruszkę! Założyli jej torbę na głowę, wepchnęli do rowu i...

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do 12 lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy w Wigilię napadli starszą kobietę i ukradli jej torebkę. Dzięki intensywnym działaniom mundurowych napastnicy zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. 25 grudnia sąd zdecydował, że mężczyźni najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Reklama

24 grudnia dyżurny kutnowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego miało dojść na ul. Poznańskiej w Krośniewicach. Z ustaleń mundurowych wynikało, że 75-letnia kobieta we wczesnych godzinach porannych robiła zakupy w jednym ze sklepów, po czym poszła do domu.

- Przed swoją posesją została zaatakowana przez dwóch mężczyzn, którzy założyli jej kaptur na głowę, wepchnęli do rowu, a następnie uderzając kilkukrotnie po głowie zabrali torebkę z pieniędzmi oraz zakupy. Następnie uciekli - relacjonujepodkom. Edyta Machnik z KPP Kutno.

Kobieta na szczęście w wyniku tego zdarzenia nie odniosła poważnych obrażeń.  Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach przy wsparciu policjantów z Wydziału Kryminalnego z kutnowskiej komendy od razu podjęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców. Zbierali informacje, zabezpieczali wszystkie ślady i dowody.

- Dzięki zaangażowaniu i skrupulatnej analizie zebranych materiałów, jeszcze tego samego dnia mężczyźni zostali zatrzymani - dodaje podkom. Machnik. - Okazali się nimi 23 i 20-letni mieszkańcy powiatu kolskiego. Mężczyźni w trakcie zatrzymania byli nietrzeźwi. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Usłyszeli zarzuty rozboju za co grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

25 grudnia na wniosek Prokuratora Rejonowego w Łęczycy sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy