Reklama

Reklama

Szukają chętnych do służby celnej. Wystarczy średnie wykształcenie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe(archiwum)

Szukają chętnych do służby celnej. Wystarczy średnie wykształcenie - Zdjęcie główne

Łódzka Służba Celna szuka chętnych do pracy | foto poglądowe(archiwum)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jesteś osobą niekaraną, masz co najmniej średnie wykształcenie (w tym także branżowe) i szukasz pracy? Służba Celno-Skarbowa zaprasza w swoje szeregi i dodaje, że kandydaci powinni mieć również polskie obywatelstwo i cieszyć się nieposzlakowaną opinią, oraz dobrym stanem zdrowia.

Reklama

Chętni do służby w KAS muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne, w tym test sprawności fizycznej.

Z czym wiąże się służba w KAS?

- Oferujemy ciekawą pracę, ale na pewno nie jest to praca za biurkiem. Służba w KAS to stabilne, ale i pełne wyzwań zajęcie. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej realizują zadania m.in. z zakresu kontroli przestrzegania przepisów prawa celnego oraz przepisów związanych z wywozem i przywozem towarów, zwalczają przestępczość i ścigają sprawców przestępstw i wykroczeń, prowadzą kontrole celno-skarbowe i wykonują czynności procesowe. Zatrzymują i przeszukują osoby oraz pojazdy, zabezpieczają towary, kontrolują przewóz drogowy, przeszukują pomieszczenia i wykonują konwoje. Prowadzą również zadania wynikające z ustawy o grach hazardowych, związanych z udzielaniem koncesji i zezwoleń oraz rejestracją urządzeń – wylicza Agnieszka Majchrzak, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Łodzi.

Funkcjonariusze celno-skarbowi pełnią służbę w uzbrojeniu i wykorzystują środki przymusu bezpośredniego. Stale podnoszą swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. 

Funkcjonariusze KAS są objęci zaopatrzeniowym systemem emerytalnym służb mundurowych i mogą przejść na emeryturę mundurową po 25 latach służby.

- Szukasz ciekawej pracy w dynamicznym otoczeniu? Nie boisz się nowych wyzwań? Sprawdź, czy masz szansę na mundur funkcjonariusza Służby Celno- Skarbowej – zachęca rzecznik prasowy KAS.

Więcej informacji na stronie lodzkie.kas.gov.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy