Reklama

Szukasz pracy? W Urzędzie Miasta czekają dwie posady

Opublikowano:
Autor:

Szukasz pracy? W Urzędzie Miasta czekają dwie posady - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia I to nie byle jakie! Inspektor w Wydziale Zarządzania Drogami i Transportu oraz w Wydziale Gospodarowania Nieruchomościami i Rolnictwa szuka obecnie. Na te dwa stanowiska można składać „papiery”. Urząd Miasta ogłosił niedawno nabór kandydatów.

Miasto potrzebuje nowego inspektora w Wydziale Zarządzania Drogami i Transportu od 1 lipca. Aby nim zostać trzeba spełnić niezbędne wymagania, wśród których są m.in. obywatelstwo polskie, niekaralność, wykształcenie wyższe na kierunku transport czy też dwuletni staż pracy na stanowisku związanym z transportem. Kandydat musi wykazać się również znajomością poszczególnych przepisów. Zadania, jakie będą należeć do inspektora tego wydziału obejmują prowadzenie spraw z zakresu planowania, organizowania i zarządzania publicznym transportem zbiorowym. Wszystkie szczegóły związane z tym stanowiskiem znajdziecie TUTAJ.

Czego z kolei wymaga się od kandydatów na inspektora w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa? Podobnie jak w pierwszym przypadku jest to polskie obywatelstwo, niekaralność, a także wykształcenie wyższe na kierunku prawo lub gospodarka nieruchomościami oraz 5-letni staż pracy w tym roczny na stanowisku w administracji samorządowej i oczywiście znajomość przepisów. W spis zadań inspektora w wydziale wchodzą te z zakresu prowadzenia spraw związanych z obrotem nieruchomościami, postępowaniem sądowym czy z zakresu użytkowania wieczystego itp. Więcej informacji TUTAJ.

Kandydaci na te stanowiska muszą przygotować przede wszystkim życiorys, list motywacyjny, kserokopię dokumentu potwierdzającego wykształcenie, udokumentowanie wymaganego na dane stanowisko stażu pracy czy też kwestionariusz osobowy, świadectwa i oświadczenie o niekaralności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE