Reklama

Szybka akcja stróżów prawa

Opublikowano:
Autor:

Szybka akcja stróżów prawa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy stróże prawa już po kilku minutach od zgłoszenia przestępstwa zatrzymali mężczyznę, który dokonał rozboju na 32–letnim mieszkańcu Łodzi. Sprawca uderzył poszkodowanego, a następnie zabrał mu kwotę 300 złotych. Szybka reakcja policjantów doprowadziła do zatrzymania rozbojarza, który był już notowany za podobne przestępstwa. Recydywiście grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 9 kwietnia 2013 roku około godziny 15.15 przy ulicy 3-go Maja, w rejonie dworca PKP. Do pokrzywdzonego doszedł mężczyzna, który zaproponował wspólne wypicie alkoholu. W pewnym momencie, gdy nowi znajomi razem spożywali piwo, 32-latek poczuł uderzenie w głowę, w wyniku czego stracił przytomność. Po jej odzyskaniu zauważył koło siebie leżący portfel, z którego sprawca zabrał około 300 złotych.

O całej sytuacji telefonicznie powiadomieni zostali kutnowscy policjanci. Dyżurny na miejsce wysłał patrol interwencyjny, który już po kilku minutach zatrzymał sprawcę rozboju. 39-latek, bez stałego miejsca zameldowania, wcześniej był już notowany za podobne przestępstwa. Usłyszał zarzuty w warunkach powrotu do rozboju. Recydywiście grozi nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE