Reklama

Reklama

Szykują się duże zmiany na kutnowskiej targowicy

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od przyszłego roku kutnowską targowicę czekają duże zmiany. Możliwe są inwestycje w tym miejscu, w tym ta, o której od lat mówili mieszkańcy – utwardzenie nawierzchni. Targowica będzie prowadzona przez inny podmiot.

Reklama

W tej chwili targowica jest prowadzona przez PSS Społem. Wkrótce ma się to zmienić. O sprawę kutnowskiej targowicy w trakcie odbywającej się w tym tygodniu sesji pytała radna Joanna Podemska. 

Stwierdziła, że dla mieszkańców to ważna sprawa i należy w przemyślany sposób sporządzić umowę z wieczystym użytkownikiem na prowadzenie targowiska.

Tym użytkownikiem jest płocka firma GRAM. Wiceprezydent Jacek Boczkaja mówił, że wszystko jest na ostatnim etapie negocjacji.

- Chcemy wspólnie dojść do porozumienia co w przyszłości. To istotne, jakie planowane są nakłady inwestycyjne i w jakim kierunku miałyby iść. Są pewne propozycje dotyczące głównie utwardzenia nawierzchni – mówił wiceprezydent Jacek Boczkaja.

Zastępca prezydenta przypomniał, że wszystko podlega prawu o zamówieniach publicznych. 

- Wszystko musi być robione w tym trybie. Prawo wieczystego użytkowania jest po stronie firmy. Wszystko jest na końcówce, dogadana jest sprawa rezygnacji PSS Społem wraz z końcem roku i wejścia nowego podmiotu w tę umowę – dodawał J. Boczkaja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy