Reklama

Reklama

Kot ofiarą podpalacza. Dramatyczne zdarzenie w powiecie kutnowskim [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kot stał się ofiarą wybryku osoby lub osób, które z sobie tylko znanych przyczyn podkładały ogień w Krośniewicach. O sprawie wiemy od właścicielki czworonoga.

Reklama

Do dwóch pożarów w bardzo krótkim odstępie czasu doszło na początku tygodnia na ogródkach działowych w Krośniewicach.

Pierwsza altana stanęła w ogniu przed godziną 4. w poniedziałek. Do akcji zadysponowano Ochotniczą Straż Pożarną z Krośniewic. Przybył także patrol policji. 

Bliźniacze zdarzenie miało miejsce także kilka minut przed godz. 5. W tym przypadku zadysponowano dwa zastępy OSP Krośniewice.

Krótko po tych pożarach straż pożarna poinformowała, że najprawdopodobniejszą przyczyną zdarzeń były podpalenia. Policja także poinformowała nas, że prowadzone były czynności w kierunku uszkodzenia mienia w postaci dwóch altan działkowych. 

W zdarzeniach nie ucierpiał żaden człowiek, jednak jak się dowiadujemy dużo mniej szczęścia miały zwierzęta. W jednej z altanek przebywały trzy koty, którymi opiekowali się właściciele ogródka działkowego.

- Zauważyliśmy z balkonu, że pali się na ogródkach działkowych. Potem okazało się, że podpalono naszą altanę, z kolei rano kiedy mąż się tam udał odkrył, że jeden z kotów nie przeżył. Dwa pozostałe miały więcej szczęścia, teraz przebywają u mnie w domu – mówi nam właścicielka altanki.

Kotom, które przeżyły nic się nie stało, dowiadujemy się również, że sam pożar na szczęście nie odbił się na ich psychice i zachowują się tak, jak przed zdarzeniem.

Problemem jest fakt, że zwierzęta niestety nie mogą na stałe zostać w mieszkaniu kobiety, dlatego teraz trwają poszukiwania dla nich nowych domów. Jeśli ktoś chciałby przygarnąć któregoś z nich może skontaktować się poprzez facebooka z ich właścicielką.

W galerii znajdują się zarówno zdjęcia z pożarów altan, jak i zdjęcia kotów szukających nowych właścicieli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy