Reklama

Szykuje się duży remont w szpitalu. Placówka ogłosiła przetarg na...

Opublikowano:
Autor:

Szykuje się duży remont w szpitalu. Placówka ogłosiła przetarg na... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Szpital Samorządowy może odświeżyć swój wizerunek. Wszystko za sprawą remontu, który planowany jest od lat, a który w końcu może stać się faktem.

Szpital ogłosił przetarg na rozbiórkę i budowę pochylni dla osób niepełnosprawnych wraz z remontem strefy wejścia do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Planowany zakres prac:

  • Schody wejściowe oraz taras: rozbiórka balustrad, skucie istniejącej warstwy wykończeniowej schodów, ułożenie nowej nawierzchni z płytek z kamieni sztucznych, osadzenie nowych balustrad.
  • Pochylnia dla niepełnosprawnych: rozbiórka istniejących balustrad oraz płyty pochylni, wykonanie nowej płyty, ułożenie nowej nawierzchni z płytek z kamieni sztucznych, osadzenie nowych balustrad.
  • Zadaszenie: demontaż zadaszenia i podkonstrukcji, montaż nowych krokiew, konserwacja konstrukcji zadaszenia, montaż tafli ze szkła hartowanego w standardzie NRO, montaż nowego oświetlenia.
  • Przedsionek: wydzielenie przedsionka ścianami szklanymi w konstrukcji aluminiowej, wymiana drzwi zewnętrznych, montaż drzwi rozsuwanych, montaż nowego grzejnika, wykonanie zagłębienia na wycieraczkę, malowanie farbą ścian i sufitów, wymiana oświetlenia.

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: 25 czerwca 2020, godzina: 10:00. Więcej informacji znaleźć można w Biuletynie Informacji Publicznej szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE