Reklama

Reklama

Szykuje się Halloweenowa Noc w Kutnie. Zmotoryzowani chcą zablokować ulice

Opublikowano: 31 października 2020 13:53
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Przez weekend pieszych protestów nie będzie, demostracje poprowadzą natomiast zmotoryzowani, którzy o godz. 19. spotkają się pod marketem przy ul. Oporowskiej.

Reklama

Dzisiejszy protest przyjął nazwę Halloweenowa Noc/Czarna Sobota.

Trasa protestu prowadzić ma z m.in przez ul. Barlickiego, Rondo Solidarności, ul. Jana Pawła, Podrzeczną, Narutowicza, Łęczycką, a także DK92 i ul. Intermodalną.

Uczestnicy planują zapalić znicze i zostawić chryzantemy na rondzie Solidarności. Przy okazji ma to być akt wsparcia dla przedsiębiorców, których interes ucierpiał w wyniku zamknięcia cmentarzy. Ponadto zastawione zostać mają wjazdy na rondo.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy protest na czterech kółkach w naszym mieście. Poprzednie manifestacje odbyły się 27 i 28 października. Jak informuje Patryk Barański z Koalicji Obywatelskiej, "kutnowska policja już nie próżnuje", - jeden z uczestników protestu zmotoryzowanych ma postawionych 10 zarzutów i 3 różne wnioski do sądu.

Czy i ty razem nie obędzie się bez policyjnych interewncji?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.