Reklama

Reklama

Szykuje się kolejny rodzinny weekend w centrum Kutna! Jakie atrakcje czekają na najmłodszych?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

 Szykuje się kolejny rodzinny weekend w centrum Kutna! Jakie atrakcje czekają na najmłodszych? - Zdjęcie główne

Na Placu Wolności odbędą się animacje dla małych i dużych oraz konkursy z nagrodami | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Najbliższa niedziela stoi pod znakiem kulturalnych atrakcji dla najmłodszych. Będą mieli okazję wziąć udział w Poranku Teatralnym i popołudniowych animacjach z Panią Różą. Planowane są również konkursy z nagrodami.

Reklama

Poranek Teatralny dla dzieci rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 12:00. Planowany jest na Rynku Zduńskim, jednak w razie niepogody zostanie przeniesiony do sali CTMiT. Publiczność obejrzy spektakl „Koty 3” adresowany do widzów w wieku od 3 lat. Potrwa ok. 40 minut.

- Wesoły i bardzo kolorowy, interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im zabawne i „wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie oraz czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko, musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi… „kocia muzyka” – czytamy na stronie internetowej KDK.

Po południu za to do Kutna zawita niezwykła Pani Róża ze swoją drużyną z Tęczowo! Przed nami animacje dla małych i dużych oraz konkursy z nagrodami. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 na Placu Wolności.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE