reklama
reklama

Szykuje się moc atrakcji dla najmłodszych. Co zaplanowano?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Szykuje się moc atrakcji dla najmłodszych. Co zaplanowano? - Zdjęcie główne

Mundury Dzień Dziecka już w tą sobotę. | foto archiwum KCI

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WydarzeniaJuż w najbliższą sobotę 7 czerwca w Kutnie przy ul. Królowej Jadwigi 7 odbędzie się piknik „Mundurowy Dzień Dziecka”. Od godziny 13:00 do 18:00 na uczestników czekać będą atrakcje przygotowane przez służby mundurowe, konkursy, dmuchańce, fotobudka 360 oraz pyszny poczęstunek.
reklama

Mundurowy dzień dziecka 

Mieszkańcy Kutna już w ten weekend bedą mieć świetną okazję aby skorzystać z dopisującej pogody. Wszystko za sprawą pikniku pod hasłem "Mundurowy Dzień Dziecka", który odbędzie się w najblizszą sosbotę, 7 czerwca. 

Wydarzenie odbędzie się przy ulicy Królowej Jadwigi 7.

Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00, a jej zakończenie przewidziano na godzinę 18:00. 

Podczas pikniku na uczestników czekają różnorodne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami, kolorowe dmuchańce dla dzieci, a także fotobudka 360, która pozwoli zachować niezapomniane wspomnienia z tego dnia.

reklama

Na miejscu dostępny będzie również poczęstunek od firmy Animex, a także gadżety i przekąski, które umilą czas wszystkim uczestnikom.

Dla najmłodszych przygotowano specjalną strefę zabaw, w której znajdą się dmuchańce oraz strażacki tor przeszkód – wszystko to oczywiście bezpłatnie. 

Ważna informacja dla odwiedzających – w tym dniu nie należy parkować na parkingu przy Wydziale Komunikacji na ul. Królowej Jadwigi 7 w godzinach od 6:00 do 20:00, gdyż w związku z wydarzeniem będą obowiązywały zmiany w organizacji ruchu. Podczas Pikniku „Bezpieczny Powiat - Mundurowy Dzień Dziecka” planowane jest wyłączenie możliwości dojazdu do tego parkingu.

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo