Reklama

Reklama

Szykuje się największy protest w naszym mieście. Przez Kutno znów przejdą setki osób

Opublikowano: 29 października 2020 12:52
Autor: bnp

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Już dzisiaj w Kutnie odbędzie się kolejna manifestacja w związku z zaostrzeniem prawa aborcyjnego. Trasa dzisiejszego pochodu liczyć ma aż 5 kilometrów.

Reklama

Jak podają organizatorzy, protestujący mają zebrać się o godz. 17 na placu Piłsudskiego, skąd przejdą odpowiednio ulicami: Wyszyńskiego, Jana Pawła II, Oporowską, Staszica, Żółkiewskiego, Zdrojową, Tarnowskiego, Zamoyskiego, Sosabowskiego, Skłowskiej-Curie, Jasną, Narutowicza, Sienkiewicza, Podrzeczną, Warszawskie Przedmieście, Troczewskiego aż do Grunwaldzkiej, gdzie będą manifestować pod biurem poselskim Tomasza Rzymkowskiego.

Będzie to już szósty protest w Kutnie. Przypomnijmy, że pierwszy miał miejsce w ubiegły piątek, kolejne miały miejsce w niedzielę, poniedziałek, wtorek i środę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.