Dzień Dziecka w Leszczynku
Impreza dobędzie się 2 czerwca, start o godzinie 14.00. Maluchy, jak i ich rodzice nie będą mogli narzekać na nudę. Co przygotowano?
Nie może oczywiście zabraknąć strefy dmuchańców, a prawdziwą furorę z pewnością robić będzie mini zoo z Alpaki Cudaki. Ponadto przybyłych czekają: malowanie na folii z Klubem Dziecięcym Leśna Gromada,, zabawy wodne z OSP Leszczynek, zabawy z Młodzieżową Radą Gminy Kutno, animacje z Leo Market. Nie obędzie się również bez pysznych lodów.
Coś dla siebie znajdą także starsi uczestnicy imprezy. Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Bohdana Zaleskiego w Leszczynku przygotowała strefę czytania, kiermasz taniej książki oraz zwiedzanie dworu z J.B Zaleskim. Na naszych gości czekać będą również stoiska sprzedażowe a muzyczną oprawę zapewni DJ Bibi.
Komentarze (0)