Reklama

Tablety dla uczniów od Media Expert!

Opublikowano:
Autor:

Tablety dla uczniów od Media Expert! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Elektromarket Media Expert w Kutnie przeznaczył dla uczniów jednej z lokalnych szkół 20 nowoczesnych tabletów. O tym, która placówka zostanie w nie wyposażona, zadecydują klienci w specjalnym głosowaniu. Akcja trwać będzie przez cały grudzień.Każdy zakup zrealizowany w elektromarkecie Media Expert w okresie od 1 do 31 grudnia jest przeliczany na punkty, które kutnianie mogą przydzielić wybranej przez siebie placówce szkolnej. Wystarczy wejść na stronę www.mediaexpert.pl/dlaszkol, zarejestrować swój paragon i wskazać tę szkołę, którą chcielibyśmy doposażyć w nowoczesne tablety. Wyniki będzie można również śledzić na bieżąco, zatem emocje są gwarantowane aż do Nowego Roku.

Przypomnijmy, że łączenie funkcji sprzedażowej z charytatywną nie jest w przypadku kutnowskiego Media Expert niczym nowym. W zeszłym roku sieć zorganizowała identyczną akcję. Wtedy, klienci zdecydowali o wygranej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki.

„W zeszłorocznej akcji udział wzięło około 80 szkół. Zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem, a klienci z ogromnym zaangażowaniem oddawali głosy na placówki, w których uczą się ich dzieci lub które darzą szczególnym sentymentem.” – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci Media Expert.

Szkoła, która zbierze największą ilość punktów otrzyma łącznie 20 urządzeń HUAWEI MediaPad, które będzie można wykorzystać w celach dydaktycznych lub w pracowni informatycznej.

Więcej informacji:
www.mediaexpert.pl/dlaszkol

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE