Reklama

Reklama

Takiego sklepu tutaj jeszcze nie było! Za nami oficjalne otwarcie [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeśli kupować nabiał, to tylko tutaj! Dziś Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu otworzyła kolejny sklep firmowy w Kutnie. Nowy punkt mieści się tuż przy lokalnym zakładzie produkcyjnym, przy ul. Toruńskiej 22.

Reklama

Oficjalnie otwarcie miało miejsce o godz. 9:00. Prezes OSM Łowicz Iwona Grzybowska przecięła symboliczną wstęgę i zaprosiła zgromadzonych gości do środka nowoczesnego sklepu. Prezes Zarządu towarzyszyli również: Wiceprezes Łukasz Siewierski, członkowie rady nadzorczej, rolnicy oraz oczekujący na otwarcie klienci. Nie zabrakło również Prezesa Zakładu Zorina Sp. z o.o. Tomasza Frąsiaka.

Przed wejściem do sklepu Gości witała Hostessa w pięknym, barwnym stroju łowickim, częstująca wszystkich słodkim poczęstunkiem. Na części mniej oficjalnej pokrojono tort i wzniesiono toast za sukces nowej lokalizacji.

Poza osobami na co dzień związanymi z Mleczarnią, nie zabrakło pierwszych klientów. Jedna z Pań z pobliskiego osiedla była bardzo zadowolona na wiadomość o otwarciu nowego sklepu, gdyż - jak przyznała - jest to dla niej wygodniejsza opcja niż sklep osiedlowy z powodu bogatszego asortymentu i niższych cen na znane jej produkty łowickie.

Co można nabyć w nowym sklepie przy ul. Toruńskiej?

Przede wszystkim pełen wachlarz produktów nabiałowych w konkurencyjnych cenach: mleko, śmietany, masło, sery, serki, w tym również te wegańskie i bez laktozy. Na tym oczywiście nie koniec. Sklep ma w swojej ofercie także inne artykuły spożywcze, jak i artykuły chemiczne, higieniczne oraz środki czystości. 

Oznakowanie i wnętrze sklepu zachowane zostało w koncepcji kolorów i motywów firmowych, czyli nie zabrakło charakterystycznego granatu oraz kolorowych pasków łowickich. Dla Klientów przygotowano bardzo ciekawe promocje cenowe oraz szeroką ofertę asortymentu łowickiego.

Największym atutem nowego miejsca jest jego położenie tuż przed Zakładem Produkcyjnym, co pozwoli na oferowanie szerokiej gamy produktów łowickich w jednym miejscu oraz wygodne zaopatrywanie się w nie lokalnych mieszkańców.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE