Reklama

Reklama

To już pewne: kolejny sklep w Kutnie otwiera się w niedziele. O jaką sieć chodzi?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/pixabay

To już pewne: kolejny sklep w Kutnie otwiera się w niedziele. O jaką sieć chodzi?  - Zdjęcie główne

Leroy Merlin w Kutnie otwiera się w każdą niedzielę | foto poglądowe/pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kolejna popularna sieć sklepów omija zakaz handlu w niedzielę i otwiera się dla klientów przez siedem dni w tygodniu. Na takie kroki zdecydował się Leroy Merlin, od niedawna działający także w Kutnie.

Reklama

Leroy Merlin Kutno: od kiedy otwarty w niedziele?

Już jakiś czas temu informowaliśmy o prawdopodobnym otwarciu sieci Leroy Merlin w niedziele niehandlowe. Wtedy były to jeszcze nieoficjalne informacje, a właściciele sklepów nie potwierdzali takich planów. Teraz jednak wiadomo, że już wkrótce Leroy Merlin faktycznie dołączy do dużej ilości sklepów, które już wykorzystały lukę w przepisach odnośnie niedzielnego handlu. 

Kiedy zrobimy zakupy w niedawno otwartym sklepie w Kutnie? Jak informuje sieć, będzie to możliwe już w najbliższą niedzielę, 7 listopada. 

- Tak! Jesteśmy otwarci dla Was w każdą niedzielę. Od 7 listopada zapraszamy na zakupy i do korzystania z usług projektowania w sklepach stacjonarnych 7 dni w tygodniu – czytamy na stronie internetowej Leroy Merlin. 

Rząd uszczelnia zakaz handlu: koniec metody "na pocztę"

Leroy Merlin identycznie jak sieci, których sklepy już są otwierane w niehandlowe niedziele – zamierza dać swoim klientom możliwość nadawania i odbierania przesyłek pocztowych. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie potrwa to długo. 

Rząd planuje bowiem jeszcze bardziej uszczelnić zakaz handlu. Zgodnie z ustawą o zmianie przepisów ograniczającej handel w niedziele, otwarte będą mogły być tylko te placówki, które wykażą, że rzeczywiście zajmują się przede wszystkim usługami pocztowymi, a nie handlem detalicznym. Nowe zapisy mają wejść w życie już na początku przyszłego roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE