Reklama

Reklama

To już pewne. Nie będzie Wigilii Miejskiej i Sylwestra przed Ratuszem

Opublikowano: czw, 10 gru 2020 15:04
Autor: | Zdjęcie: archiwum/poglądowe

To już pewne. Nie będzie Wigilii Miejskiej i Sylwestra przed Ratuszem - Zdjęcie główne

Władze Kutna podjęły decyzje ws. wigilii i sylwestra | foto archiwum/poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia To informacja, której z oczywistych względów należało się spodziewać. Urząd Miasta w Kutnie oficjalnie poinformował o odwołaniu Wigilii Miejskiej i Sylwestra przed Ratuszem.

Reklama

Wielkimi krokami zbliża się szczególny czas świąt Bożego Narodzenia. W tym roku - jak podkreśla UM Kutno - pod wieloma względami będą one wyjątkowe. Magistrat informuje, że ten trudny dla nas wszystkich czas niestety wymusza wprowadzenie zmian dotyczących organizacji imprez w okresie świątecznym. 

- W obecnej sytuacji, która skutkuje pewnymi obostrzeniami rezygnujemy z organizacji w tradycyjnej formie wigilii miejskiej i jarmarku świątecznego na Placu Piłsudskiego. Nie będzie również przygotowywana  szopka bożonarodzeniowa. Natomiast 20 grudnia o godz. 18.00 symbolicznie może zagościć w Państwa domach wigilia miejska online, organizowana przez Kutnowski Dom Kultury. Z tych samych względów nie będziemy mogli się spotkać na Sylwestrze przed Ratuszem. Decyzje te podejmowaliśmy głównie z myślą o bezpieczeństwie nas wszystkich. Mam nadzieję, że w dobrym zdrowiu i samopoczuciu spotkamy się na wspólnym świętowaniu za rok - zwraca się mieszkańców prezydent Kutna, Zbigniew Burzyński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy