Reklama

Trawczyński znowu w zarządzie

Opublikowano:
Autor:

Trawczyński znowu w zarządzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Siedemnastu radnych głosowało za powołaniem Zdzisława Trawczyńskiego na członka zarządu powiatu. Sześciu było przeciwnych. Jego kandydatura wzbudziła ogromne emocje wśród opozycji.- Czy ustała już przyczyna, dla której odwoływaliśmy pana Trawczyńskiego z tej funkcji na sesji 27 lutego? - dopytywał Krzysztof Debich.Przypomnijmy, że odwołanie Zdzisława Trawczyńskiego z tej funkcji to efekt kontroli CBA. Agenci biura sprawdzali połączenie jego funkcji w Radzie Nadzorczej Banku Spółdzielczego Wspólna Praca i członka zarządu powiatu

Zgodnie z przepisami Trawczyński ma teraz 3 miesiące na rezygnację z zasiadania w Radzie Nadzorczej banku. Jak mówi, uczyni to w ciągu najbliższego miesiąca. Wątpliwości radnych wzbudziła również uchwała z 27 lutego odwołująca Trawczyńskiego.

- Uchwała ta została skonstruowana ze złym przywołaniem podstawy prawnej. Może dojść do takiej sytuacji, że zarząd powiatu nie będzie władny podejmować decyzji - mówił K. Debich.

- Wątpliwości te dotyczą uchwały, która została już podjęta. Jej ocenę pozostawmy wojewodzie - mówiła Mirosława Gal-Grabowska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE