Wioska Świętego Mikołaja w województwie łódzkim
1 grudnia w obiekcie agroturystycznym Dobronianka wystartowała Wioska Świętego Mikołaja. Mieści się ona w Dobroniu (województwo łódzkie, powiat pabianicki), gdzie na co dzień funkcjonuje urokliwe, świetnie znane mieszkańcom województwa mini zoo. Z Kutna do Dobronia dostaniemy się w około godzinę, jadąc przez A1 i S14 lub DW702 i S14.
- Ho, ho, ho! Spotkaj się ze Świętym Mikołajem w Dobroniance! To doskonała okazja, by zrobić pamiątkowe zdjęcie i poczuć magię Świąt! - zachęcają pracownicy mini zoo.
Kiedy możesz spotkać Świętego Mikołaja?
06.12 (Piątek, Mikołajki) 13:00-17:00
07.12 (Sobota) 12:00-17:00
08.12 (Niedziela) 12:00-17:00
14.12 (Sobota) 12:00-17:00
15.12 (Niedziela) 12:00-17:00
21.12 (Sobota) 12:00-17:00
22.12 (Niedziela) 12:00-17:00
25.12 (Boże Narodzenie) 12:00-17:00
Elfy, renifery i moc atrakcji
Spotkanie ze Świętym Mikołajem to nie jedyna atrakcja czekająca na gości Dobronianki. To także szereg wydarzeń skierowanych do maluchów, w tym zimowe warsztaty, wizyta u reniferów i wiele innych. O dobrą atmosferę dbają niezawodne elfy.
- Elfy podczas wycieczki pomagają pisać listy do Mikołaja, wprowadzają w świąteczny klimat, towarzyszą podczas wizyty u reniferów oraz odwiedzin u innych zwierząt, a także dbają o spotkania ze Świętym Mikołajem! Nasze elfy to prawdziwi mistrzowie świątecznej magii! - przekonuje ekipa Dobronianki.
Wspomniane renifery były niedawno gośćmi znanej "śniadaniówki". Rudolf, Elsa i Olaf - bo tak zwią się sympatyczne jeleniowate z Dobronia - miały wyjątkową okazję wystąpić w programie halo tu polsat.
- Opowiedzieliśmy wiele ciekawych rzeczy o tych magicznych zwierzętach, a nawet prognoza pogody odbyła się w ich towarzystwie. Nie zabrakło spotkania również z alpakami, które skradły serca widzów! - relacjonują pracownicy.
Przypomnijmy, ze główną atrakcją Dobronianki jest mini zoo. Jego mieszkańcami sa przedstawiciele 36 gatunków zwierząt: alpaka huacaya, gwanako andyjskie, wielbłądy: jednogarbny i dwugarbny; osioł zwyczajny i poitou, kuc zwyczajny i galijski, daniel, renifer tundrowy, antylopa indyjska, koza miniaturowa, koza anglonubijska, koza pigmejska, owca Kerry Hill, owca wallizerska, serwal sawannowy, fenek pustynny, skunks zwyczajny, jożozwierz afrykański, wiewiórka Hudsona, wiewiórczak trójbarwny, królik mini lop i miniaturowy, aguti oliwkowe, mara patagońska, kangury: parma, rdzawoszyi i rudy, nandu szare, papuga falista, gęś garbonosa, biegus indyjski, kaczki: mandarynka i karolinka ora paw indyjski.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.