Reklama

Tym pociągiem jechał podróżny z koronawirusem! Sanepid szuka pasażerów

Opublikowano:
Autor:

Tym pociągiem jechał podróżny z koronawirusem! Sanepid szuka pasażerów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Krakowski sanepid szuka pasażerów, którzy 19 czerwca podróżowali pociągiem InterCity relacji Bielsko-Biała-Gdańsk Wrzeszcz i pociągiem powrotnym trzy dni później. U jednego z pasażerów stwierdzono koronawirusa. Jednym z przystanków na trasie składu jest Kutno.

Chodzi przede wszystkim o osoby, które 19 czerwca jechały szóstym wagonem pociągu numer 4520, który wyjechał z Bielska-Białej o 4.01 oraz 22 czerwca wagonem ósmym pociągu, który z Gdańska wyjechał o 15.05. Wszyscy pasażerowie powinni skontaktować się ze służbami sanitarnymi.

- Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krakowie informuje, że u jednego z pasażerów podróżujących tymi pociągami rozpoznano COVID-19. W związku z powyższym wszyscy pasażerowie podróżujący tymi wagonami powinni skontaktować ze służbami sanitarnymi. To niezbędne w celu ustalenia kontaktów z osobą zakażoną – podkreślają służby sanitarne.

Pociąg tej relacji przejeżdża także przez województwo łódzkie, w tym przez: Radomsko, Piotrków Trybunalski, Łódź Widzew, Zgierz, Ozorków, Łęczycę i Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE